Astor Mattitude HD

Mój (jak dotąd) ulubiony podkład!

W gamie kolorystycznej występuje 5 odcieni tego podkładu. Znajdzie się coś dla bladziochów i tych o ciemniejszej karnacji. Mój kolor to 01 Ivory. Buteleczka bardzo zgrabna z dozownikiem. Posiada SPF 22. Znajdziecie go na pewno w drogeriach Rossmann i w Naturze. Cena ok 44zł. W necie można go kupić za 35zł z przesyłką.

images

images

Podkład ma bardzo przyjemną konsystencje, bardzo ładnie rozprowadza się palcami jak i za pomocą pędzla. Nie tworzy efektu maski, bardzo naturalnie wygląda na twarzy. Nie liczyłam bym na mocne krycie. Jest raczej od słabego po średnie. Tak jak producent obiecuje nie wchodzi w pory, formuła HD sprawia, że świetnie nadaje się do zdjęć. Co do 16h matowienia kłóciłabym się, raczej jest to do 5h, ale w porównaniu do innych podkładów to długo. Jedynym minusem jaki zaobserwowałam, jest pompka, która przy końcówce podkładu już go nie chce nabierać. Myślimy,że podkład się skończył, a tak naprawdę jest go jeszcze sporo na dnie, więc radze otwierać opakowanie i sprawdzić.

Czy polecam ten podkład? TAK

Czy kupiłabym go ponownie? Tak (to moje 3 opakowanie)

Bardzo Polecam.

Pozdrawiam M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>